تیم طوفان 11: آفتاب ، گرما و طوفان های پراکنده در روز یکشنبه ، بیشتر تا روز دوشنبه

جولای 25, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: آفتاب ، گرما و طوفان های پراکنده در روز یکشنبه ، بیشتر تا روز دوشنبهپیش بینی طوفان 11:
شنبه 24 ژوئیه 2021

خلاصه
رطوبت در آخر هفته و اوایل هفته آینده همچنان افزایش می یابد زیرا سطح رطوبت نیز در جو افزایش می یابد. این تا ظهر یکشنبه به چندین رعد و برق کمک می کند. پیش از گرما در اواسط هفته ، به لطف تولید کننده بعدی هواشناسی ، احتمال بارندگی در یکشنبه شب و دوشنبه بیشتر افزایش می یابد.

امشب ساکت و آرام
قسمتی تا بیشتر ابری موگی با کمترین ها در اواسط تا دهه 60 بالا.

بعضی از رعد و برق ها یکشنبه بعد از ظهرها و عصرها ایجاد می شوند
مخلوطی از خورشید و ابرها در روز یکشنبه همراه با رعد و برق و رعد و برق همراه با پیشرفت بعد از ظهر و عصر از شمال غربی حرکت می کند. احتمال 30٪ باران در طول روز وجود دارد. در غیر این صورت گرم و مرطوب است. ارتفاع 90 درجه در تریگراد با اواسط تا بالای 80 در جنوب غربی ویرجینیا و 70s بالا و 80s کم در ارتفاعات.

بهترین فرصت برای باران قسمت اول هفته کاری
با نزدیک شدن به سیستم دره اوهایو ، احتمال بارندگی اواخر یکشنبه شب و دوشنبه افزایش می یابد. در هر زمان از روز و با آسمان ابری بیشتر از چندین رگبار و رعد و برق پراکنده جلوگیری خواهیم کرد. اوج در دهه 70 بالایی و پایین دهه 80 در جنوب غربی ویرجینیا با اواسط دهه 80 در تریگراد.

وسط هفته دوباره گرم شوید
گرما تا چهارشنبه و حتی پنجشنبه هفته آینده دوباره متمرکز خواهد شد ، زیرا احتمال بارش باران کاهش می یابد و یک پشته فشار قوی در بالای آنها قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *