تیم طوفان 11: ابرها ، مه و باران در اوایل بعدازظهر یکشنبه

آگوست 1, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: ابرها ، مه و باران در اوایل بعدازظهر یکشنبهپیش بینی تیم Storm 11:
یکشنبه 1 اوت 2021

خلاصه
موجی سریع از باران شدید و چندین رعد و برق به منطقه وارد شد ، بیشتر قبل از طلوع آفتاب. همانطور که امروز به آرامی رطوبت را از بین می بریم ، ابرها را در بیشتر روز نگه می داریم و باران های متناوب بیشتر در اواسط بعد از ظهر به پایان می رسند. کمی خشک تر دوشنبه قبل از بازگشت باران.

بیشتر روزهای یکشنبه تاریک به نظر می رسد – خنک تر
صبح امروز ابر ، مه و باران پراکنده وجود دارد. بارش باران در ساعات اولیه بعد از ظهر در مناطقی ، عمدتا در شمال شرقی تنسی و کارولینای شمالی ، پیش از غرق شدن در جنوب ادامه خواهد داشت. هوای خشک تر بعداً از طرف شمال حرکت می کند که باید به خورشید کمی منجر شود. از غرب و شمال غرب هر از گاهی وزش نسیم ملایم. ارتفاع تقریباً 82 درجه در سه شهر با 70 در جنوب غربی ویرجینیا و کوهها.

امشب خشک شدن
امشب نیمه ابری و ملایم. در بهترین حالت ممکن است دوش هذیانی وجود داشته باشد. با کمی خنک شدن دما ، مناطق مه پیش بینی می شود. کم به تقریبا 60 در سه شهر وسط تا بالای 50 در جنوب غربی ویرجینیا.

آغاز هفته کاری خوبی داشته باشید
دوشنبه آفتاب بیشتر و رطوبت کمتر در جاده ها! خوب و خشک. حداکثر دما در دهه 70 تا نزدیک 80 درجه در جنوب غربی ویرجینیا ، حدود 84 درجه در سه شهر.

دوباره در اواسط هفته ناآرام بود
در بالای غرب میانه و دره اوهایو ، بستری از رودخانه بالا می رود که طول زیادی از دمای تقریباً زیر دمای متوسط ​​به همراه باران های پراکنده و رعد و برق به ما می دهد. به نظر می رسد سه شنبه و چهارشنبه بیشترین شانس را داشته باشد.

پیش بینی برای اواخر هفته
بازتاب باران و طوفان ، بیشتر در بعدازظهر و اوایل عصر تا جمعه ، قابل توجه است. این یعنی گرمای بیشتر!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *