تیم طوفان 11: احتمالاً تا روز دوشنبه باران و رعد و برق پیش بینی می شود

جولای 26, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: احتمالاً تا روز دوشنبه باران و رعد و برق پیش بینی می شودپیش بینی تیم طوفان 11:
یکشنبه ، 25 ژوئیه 2021

خلاصه
بعد از ظهر یکشنبه رگبارهای پراکنده و چندین رعد و برق رخ می دهد. به لطف کارشناس هواشناسی بعدی خود ، که به آرامی از دره اوهایو در حال حرکت است ، قبل از احتمال بارندگی و طوفان تا ظهر روز دوشنبه ، احتمال بارش باران را یک شبه حفظ خواهیم کرد. بارش باران در روزهای سه شنبه از شمال به جنوب به پایان می رسد و یک موج گرما داستان اصلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه است.

امشب رعد و برق
امشب غالباً ابری است. در طول شب 40٪ احتمال بارندگی ، باران و چند رگبار و رعدوبرق داریم. گرم و بسیار کثیف با سطح پایین فقط در دهه 60 بالایی و پایین دهه 70 در اکثر نقاط.

تهدید بیشتر باران در روز دوشنبه
ابرهای بیشتر از خورشید در روز دوشنبه. اگرچه احتمال بیشتر باران گرما را کمی کاهش می دهد ، اما رطوبت هوا فقط بیشتر از آخر هفته است که باعث می شود هوا بسیار گرمسیری شود! Mother Nature از این توده هوای غنی از رطوبت ، که احتمالاً رگبارها و رعد و برق های پراکنده متعددی را در هر زمان از روز ، به ویژه از اواخر صبح تا بعد از ظهر ، فراهم می کند ، بهره خواهد برد. انتظار رعد و برق ، باران شدید در مکان ها و حتی احتمال وقوع چندین وزش باد مضر محلی. احتمال 70٪ باران وجود دارد. کمترین ها در اواسط دهه 80 و اوج دهه 70 در کوه ها.

بیشتر باران در غروب آفتاب روز دوشنبه به پایان می رسد ، اما ممکن است چند باران نیز در حوالی دوشنبه شب باشد. کمترین ها در اواسط تا دهه 60 بالایی است.

خشک شدن در روز سه شنبه
عبور از رگبار یا رعد و برق در روز سه شنبه ، به ویژه در شرق تنسی و کارولینای شمالی ، قابل رد نیست ، اما در بیشتر قسمتها ، بارش مداوم باید ما را به سمت جنوب و شرق سوق دهد. گرم و مرطوب با قله هایی در اواسط تا بالای دهه 80 در جنوب غربی ویرجینیا و رسیدن به 90 درجه یا بهتر در تریگراد.

داغ شدن ، گرم شدن داغ
پشته ای با فشار زیاد در بالای دشت ها قویتر می شود و دمای هوا را برای جهش در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه می فرستد. بسیاری از ما در دهه 90 کم قله خواهیم داشت ، اواسط دهه 90 حتی در حوزه Trigrad در قلمرو فرصت ها هستیم. انتظار نمی رود که بارانی ایجاد شود تا لمس رطوبت از تصویر را کاهش دهد. هیدراته ماندن را فراموش نکنید!

توفانهای آخر هفته؟
احتمال برخی از بارش ها و رعد و برق ممکن است تا اواخر پنجشنبه شب یا جمعه و در هر زمان از روز بازگردد ، زیرا مقداری انرژی در امتداد جریان جت در نزدیکی منطقه ما راه می رود. در نتیجه ، نباید خیلی گرم باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *