تیم طوفان 11: احتمال بارندگی از روز یکشنبه افزایش می یابد

اکتبر 3, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: احتمال بارندگی از روز یکشنبه افزایش می یابد

[ad_1]

پیش بینی تیم Storm 11:
در شنبه ، 2 اکتبر 2021

خلاصه
پس از 10 روز بدون بارندگی های قابل اندازه گیری در این منطقه ، این در حال تغییر است! تولیدکننده آب و هوای بعدی ما روز یکشنبه به اندازه کافی نزدیک خواهد بود تا پتانسیل خوبی برای بارش باران های بسیار ضروری در روزهای یکشنبه و دوشنبه به ما بدهد. یک سیستم دوم در جو فوقانی در بیشتر هفته در منطقه پارک می شود و احتمال بارندگی را بالا نگه می دارد ، خورشید را محدود می کند و بعدازظهرهای ما را مرطوب اما خنک نگه می دارد. تمام روز ، هر روز ، همه جا باران نمی بارد. انتظار نمی رود این هفته مقدار زیادی از هوا سقوط کند.

امشب احتمال کمی باران
تا امشب عمدتا ابری همراه با یک یا دو بارندگی جداگانه. کمترین دما بین 58 تا 60 درجه با اواسط دهه 50 در کوهستان است.

بارش باران یکشنبه برمی گردد
ابرها و کمی آفتاب برای روز یکشنبه با افزایش بارش ها در طول روز. انتظار می رود موجی از باران بین ساعات 7 تا 9 صبح در جوامع غربی ما در نزدیکی خط VA / KY گسترش یابد و قبل از افزایش در شمال شرقی. این بدان معناست که در برخی از مناطق شرقی ما حداقل تا اواسط بعد از ظهر باران نمی بارد. به طور کلی ، 60 درصد احتمال بارندگی وجود دارد. چندین رعد و برق نیز ممکن است. حداکثر درجه حرارت در دهه 60 بالا در کوه ها ، پایین تا اواسط دهه 70 در اکثر غرب ویرجینیا و حدود 76 درجه در سه شهر.

ابری همراه با بارش پراکنده و بارش باران در یکشنبه شب. دمای پایین تقریبا 60 درجه با کم تا اواسط دهه 50 در کوهستان.

رگبار و رعد و برق احتمالاً دوشنبه
خورشید در روز دوشنبه طلوع می کند و گاهی اوقات احتمال بارندگی بیشتر می شود. احتمال بارش باران با رعد و برق پراکنده در هر زمان از روز 80 درصد است. در روزهای یکشنبه و دوشنبه در بیشتر نقاط حدود یک چهارم و نیم اینچ باران پیش بینی می شود. حداکثر دمای هوا در مناطق پایین تا اواسط دهه 70 در بیشتر نقاط ، 60 درجه در کوهستان.

دوره های بارندگی در بیشتر هفته
پیش بینی های وزش باد ، چهارشنبه و پنجشنبه بدون بارندگی باقی می ماند. بعضی جاها سخت خواهد بود. ما به طور متوسط ​​نیم اینچ تا یک اینچ دیگر بارندگی را می بینیم. کوهها ، به ویژه در کارولینای شمالی ، می توانند در روزهای پنجشنبه یا جمعه 2 تا 4 اینچ باران ببینند. به امید خدا این کار تا حد زیادی از نوک زدن برگها در ناحیه ای که در 1-2 هفته آینده بسته به ارتفاع اوج رنگ می گیرد ، بشدت کاسته نمی شود. در بیشتر سه شهر و ویرجینیا در جنوب غربی ویرجینیا تا 20 یا 25 اکتبر اوج سبز شدن پاییزی انتظار نمی رود.

روند خشک شدن تدریجی در پایان هفته آینده امکان پذیر است
بارش باران باید از روز جمعه و به ویژه شنبه شروع شود.

[ad_2]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *