تیم طوفان 11: جو مرطوب احتمال باران را در طول هفته افزایش می دهد

ژوئن 7, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: جو مرطوب احتمال باران را در طول هفته افزایش می دهدپیش بینی تیم طوفان 11:
یکشنبه ، 6 ژوئن 2021

خلاصه
برای هفته ناآرامی از زمان آماده شدن باران و رگبار و رعد و برق در مناظر شرقی تنسی و جنوب غربی ویرجینیا آماده شوید. این به دلیل الگوی ثابت آوردن هوای مرطوب بر فراز آپالاچی ها و دره تنسی از جنوب است. بیشترین احتمال بارندگی در بیشتر روزها بعد از ظهر و عصر است. با این وجود ، با توجه به رطوبت موجود ، برخی از شب ها و صبح زود ، خصوصاً در آخر هفته ها ، رگبار و رعد و برق وجود دارد. با بارش باران ، احتمال جاری شدن سیل در مناطق محلی فراهم می شود.

چشم انداز دقیق تر
امشب بیشتر آسمان ابری. احتمال 40٪ باران وجود دارد. پایین از 64 تا 66 درجه

آفتاب محدود در روز دوشنبه با چند بار بارش در صبح. احتمال پارگی رگبار و رعدوبرق که از حوالی ظهر شروع شده و در طول روز ادامه دارد ، بیشتر است. ما 60٪ احتمال بارندگی داریم. بالاترین درجه در تریگراد حدود 84 درجه با کم تا اواسط دهه 70 در کوهها و دهه های 70 تا 80 تا پایین در جنوب غربی ویرجینیا است.

روز دوشنبه تا حدودی ابری. رگبارهای پراکنده به طور گسترده در اطراف شبها پایین آن حدود 65 درجه است.

مخلوطی از خورشید و ابرها سه شنبه. بارش باران و رعد و برق در بعد از ظهر و عصر بیشتر متداول خواهد بود ، اما رگبار باران متناوب در صبح امکان پذیر است. بالاترین آن حدود 85 درجه است.

میزان رطوبت و رطوبت در طول هفته بسیار محسوس است ، که به شما کمک می کند تا احتمال وقوع باران همراه با مقداری انرژی از سطح بالایی جو کمک کند.

ممکن است روز چهارشنبه چند طوفان کمتر باشد ، اما ما موها را شکافته ایم. رعد و برق های پاره شده با قله هایی در پایین تا اواسط دهه 1960 هنوز امکان پذیر است.

ما 60 تا 70 درصد احتمال بارندگی ، گاهی اوقات شدید و رعد و برق در روزهای پنجشنبه ، جمعه و احتمالاً حتی شنبه را حفظ می کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *