تیم طوفان 11: خورشید ، مه و گرما امروز همراه با باران و طوفان گاهی در روز یکشنبه

جولای 31, 2021 by - دسته‌بندی نشده

تیم طوفان 11: خورشید ، مه و گرما امروز همراه با باران و طوفان گاهی در روز یکشنبهپیش بینی تیم Storm 11:
در شنبه 31 ژوئیه 2021

خلاصه
شروع خشک هفته با مه ، آفتاب و گرمای زیاد. هشدار کیفیت هوا به رنگ نارنجی به این معنی است که افرادی که مشکلات تنفسی یا قلبی عروقی دارند ممکن است در تنفس مشکل بیشتری داشته باشند. اکثر آنها مشکلی نخواهند داشت. احتمال بارش باران یکشنبه شب برمی گردد ، بنابراین ما آخر هفته را با یک یادداشت مرطوب تر و دمای کمی پایین تر رزرو می کنیم.

خشک و مه آلود در آغاز این آخر هفته
شنبه این هفته اغلب آفتابی است و مه در حال حرکت است زیرا دود ناشی از آتش سوزی جنگل های غربی به طرف ما می آید. در طول روز خشک می شود. حداکثر دمای 89 درجه در سه شهر با درجه پایین تا اواسط دهه 80 در جنوب غربی ویرجینیا و 70 درجه بالا در کوهستان.

امشب بارش های پراکنده
امشب غم انگیز با ابرهای رو به افزایش. باران های رقیق و چندین طوفان عمدتا در شب امکان پذیر است. احتمال بارندگی 40 درصد است. از اواسط تا دهه 60 بالا کاهش می یابد.

تا صبح یکشنبه باران بیشتر می بارد
روز یکشنبه عمدتا ابری همراه با موج کمی باران و رعد و برق که احتمالاً از صبح آغاز می شود. احتمال بارش باران 60 درصد است. رطوبت بالا باید هوا را پاک کند. چند درجه هم سردتر. حداکثر دما در دهه 1970 در کوه ها ، از وسط تا بالای 70 در جنوب غربی ویرجینیا و حدود 82 درجه در سه شهر.

خشک کن تا عصر یکشنبه و دوشنبه
به غیر از یک دوش اشتباه ، ما یکشنبه عصر و دوشنبه با آسمان نیمه ابری خشک می شویم. پایین ترین سطح روز دوشنبه به دلیل کاهش قابل توجه رطوبت ، در سه شهر با وسط تا 50 درجه بالا در سایر نقاط به پایین ترین حد خود می رسد. حداکثر دما در روز دوشنبه ، پایین ترین تا احتمالاً در اواسط دهه 80.

گاهی طوفان در این هفته
دمای هوا در دهه 1980 در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با مخلوطی از خورشید و ابرها و باران های پراکنده و برخی رعد و برق کمی پایین تر از حد متوسط ​​بود.

پیش بینی برای اواخر هفته
طوفان ها باید بین روز جمعه کمتر و دورتر باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *