روز چهارشنبه مشخص خواهد شد که آیا جولیان آسانژ با آزادی مشروط آزاد خواهد شد یا خیر بین المللی اخبار

[ad_1]

لندن –

قاضی انگلیس ، ونسا باریتزر روز چهارشنبه تصمیم خواهد گرفت که آیا به جولیان آسانژ که در حال حاضر در بازداشت موقت است ، پس از رد استرداد وی به ایالات متحده به دلایل بهداشتی ، در حبس موقت است.

باریتزر سپس استدلال های وکلای آسانژ را می شنود ، که می گویند او باید آزاد شود ، همیشه تحت کنترل شدید ، تا زمانی که دادخواست دادگاه دادگستری آمریکا علیه تصمیم منکر تحویل وی به آن کشور حل شود.

دادستانی انگلیس ، به نمایندگی از دولت ایالات متحده ، قبلاً اعلام کرده است که با توجه به این که دانشمند کامپیوتر در معرض خطر خودکشی است ، تصمیم اوایل امروز دوشنبه توسط بارایتسر ، که استرداد را رد کرد ، ظرف چهارده روز تجدید نظر می کند. .

ادوارد فیتزجرالد ، وكیل آسانژ ، روز چهارشنبه اعلام كرد كه او استدلال هایی را در مورد “تأثیر منفی” آن بر روی موكل خود كه از افسردگی بالینی رنج می برد ، ارائه می دهد تا همچنان در زندان امنیتی بلمرش لندن نگهداری شود. روند آغاز شده توسط دادستانی.

علاوه بر این ، “بسته كنترلی” پیشنهاد می شود كه ممكن است جنبه هایی از قبیل نظارت در منزل ، حضور منظم در كلانتری یا ضمانت مالی را برای اطمینان از “خطر فرار” در بر داشته باشد.

49 ساله استرالیایی تا روز چهارشنبه در بلمرش خواهد ماند ، جایی که پس از بازداشت پناهندگی سیاسی اکوادور و خواستار استرداد وی از سوی اکوادور ، در آوریل 2019 پس از بازداشت توسط پلیس انگلیس وارد این کشور شد.

امروز بارریتر استرداد آسانژ به ایالات متحده را به دلیل خطر خودكشی انكار كرد و او را به 18 مورد ارتكاب جرم جاسوسی و دخل و تصرف در رایانه به دلیل افشاگری در پورتال دیجیتال وی ویكلیكز متهم كرد.

قاضی دیگر استدلال های ارائه شده توسط دفاعیه را رد کرد ، مانند ادعاهایی که “این ادعاها” با انگیزه سیاسی بوده است و او دادرسی عادلانه ای در آن کشور نخواهد داشت.

بارتیتزر در دادگاه جنایی اولد بیلی در لندن گفت: “تصور عمومی از یک مرد افسرده و گاه ناامید است که برای آینده خود ترس دارد”

قاضی گفت که با توجه به شرایط انزوای احتمالی که در ایالات متحده و بدون شبکه پشتیبانی انگلستان با آن روبرو خواهد شد ، عدالت ایالات متحده “نمی تواند” از “هکر” سابق مبتلا به سندرم آسپرگر جلوگیری کند. ، “راهی برای خودکشی پیدا خواهد کرد.”

وی در پایان گفت: “به همین دلیل ، من تصمیم گرفتم كه استرداد به دلیل آسیب روحی كه ایجاد می كند ، ناامید كننده باشد.”

پس از بیش از یک دهه زندانی شدن در خاک انگلیس ، آسانژ که از بندر منظره را تماشا می کرد ، با شنیدن این تصمیم پیشانی خود را پاک کرد ، در حالی که شریک زندگی و مادر دو فرزندش استلا موریس اشک ریخت. . (من)



[ad_2]