زفاف چیست ؟ آموزش شب زفاف عروس و داماد

شب زفاف بدون استرس

این مقاله برای خانم های عزیزی نوشته شده که در آستانه شب اول عروسی خود هستند.

مهمترین عامل ایجاد تنش و ترس در شب عروسی پرده بکارت است، از بین بردن پرده بکارت آنطور که برخی دختران و زنان جوان تصور می کنند جنگ نیست و عدم جریان خون پس از اولین نزدیکی نشان دهنده باکره بودن دختر نیست. به خصوص در مورد برخی از انواع پرده بکارت مانند لاستیک، بنابراین باید همه دختران نگران خون گرفتن یا بعد از رابطه جنسی برای اولین بار نباشند و در این مورد و نگرانی های خود با همسر خود به طور علنی صحبت کنند و همچنین این باور رایج است که انتظار می رود که خون به مقدار زیاد افت کند که به یکپارچگی پرده بکارت در فرهنگ های شرقی مرتبط است.در واقع، مقدار خون از دختری به دختر دیگر متفاوت است و از چند قطره ساده تا یک قاشق چایخوری و معمولاً پارگی جزئی پرده بکارت بعد از اولین آمیزش اتفاق می افتد و پس از تولد کاملا جدا می شود.

 

زفاف در واقع به معنی اولین شب عروسی و اولین هم بستر شدن زن و شوهر می باشد.

اولین رابطه جنسی و ترشحات واژن در یک زن

بسیاری از دختران به دلیل رابطه جنسی خود استرس دارند و اولین تماس جنسی آنها با احساس درد، تنش و ترس از آمیزش می تواند باعث اسپاسم واژن در دختر شود،

اپیزود واژن شرایط انقباض عضلات واژن است که مقاربت را دردناک می کند. ، هر عروسی باید بداند که آمیزش جنسی در شب زفاف آنقدرها هم که برخی تصور می کنند دردناک نیست و با درک کامل هر دو طرف بسیار ساده است، باید با صراحت صحبت کرد و به موسیقی گوش داد و دختر را کاملاً آرام کرد و در صورت تمایل به همسرش گفت. احساس درد کنید تا متوقف شود و بعداً دوباره امتحان کنید، می‌توانید از چند بالش در قسمت پایین کمر برای تسهیل نفوذ استفاده کنید، یا از نرم‌کننده‌های ژل دارویی استفاده کنید که به تکمیل روند جنسی بدون احساس درد کمک می‌کند.

 

در شب عروسی با شوهرتان چگونه رفتار می کنید؟

دختر قبل از ازدواج همیشه در شب عروسی روش ایده آل برخورد با شوهرش را می پرسد.بعضی از دختران بسیار محافظه کار هستند و این کاملا اشتباه است.حیا با محفوظ بودن یا تظاهر به ناآگاهی برخی از دختران به عنوان دلیلی بر عدم داشتن آنها متفاوت است. قبل از رابطه جنسی، از طرف دیگر، برخی از دختران جسورانه رفتار می کنند، در تلاش برای دریافت حقوق شریک زندگی خود و نشان دادن دانش خود در مورد رابطه جنسی برای رضایت همسرانشان، در واقع بهترین راه برای مقابله با شوهر امروز این است که کاملاً رفتار کنید. این اولین بار در روابط صمیمانه بود، کمی نوازش و سرگرمی می تواند به شما کمک کند تا فضا را نرم کنید و موانع بین خود را از بین ببرید، مانند اولین رقص در خانه و صحبت در مورد خاطرات خوش بین شما و یکدیگر و شما. ممکن است ترجیح دهد برای رهایی از احساس تنش مرتبط با فضای جشن، رابطه جنسی را به روز بعد موکول کند.

در شب عروسی مراقب زیبایی خود باشید

در عرض چند روز عروس خواهی شد و همه نگاه ها به تو خواهد بود، مهم نیست، اما مهمتر از همه این است که شوهرت تو و زیبایی تو را تحسین می کند، مخصوصاً وقتی که تنها می شوی، پس باید خودت باشی. زیباترین دختر از نظر شوهرتان، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل یک ماه کامل قبل از شب عروسی، با استفاده از مخلوط های طبیعی و دستور العمل هایی که به تسکین بدن و مرطوب کردن پوست کمک می کند، به خوبی از پوست خود مراقبت کنید ، مخصوصا مراقبت کنید. این ناحیه حساس، خشکی پوست و زبری آرنج، زانو، ترک پا و غیره را از بین می‌برد، قبل از اینکه چند روز بعد از عروسی، موهای زائد را از تمام قسمت‌های بدن خود پاک کنید و مطمئن شوید که در اولین شب اولین ملاقات خود با همسرتان، بدن را برای بویی جذاب و متمایز تمیز کنید.حتما لباس های سکسی انتخاب کنید که به شما احساس ملکه بودن در شب خاص خود را بدهد.

 

منبع :

همسرتایم