سناتور بلکبرن از فیس بوک به دلیل نگرانی هایش در مورد سلامت روانی جوانان انتقاد کرد

[ad_1]

واشنگتن (WJHL) – سناتور مارشا بلکبرن روز سه شنبه در جلسه کمیته فرعی سنا درباره تاثیر غول فناوری بر سلامت روانی کودکان و نوجوانان از فیس بوک انتقاد کرد.

کمیته فرعی سنا در زمینه تجارت ، علم و حمل و نقل حمایت از مصرف کنندگان ، ایمنی محصول و امنیت داده ها شهادت کارمند سابق فیس بوک و افشاگر فرانسیس هوگن را شنید.

کمیته فرعی به دنبال پیام هایی مبنی بر اینکه فیس بوک آن را می داند و اینستاگرام که مالک فیس بوک است می گوید که این محصول می تواند به سلامت روانی جوانان آسیب برساند.

بلکبرن در بیانیه ابتدایی خود گفت: “66 درصد از دختران نوجوان در اینستاگرام و 40 درصد از پسران نوجوان مقایسه اجتماعی منفی را تجربه می کنند. این یک نظرسنجی در فیس بوک است.” “فیس بوک سود را بر رفاه کودکان و همه کاربران اولویت می دهد.”

بلکبرن در یک پست وبلاگی گفت که پلتفرم های اکتشافی این سایت ، که غذاهای بی پایان متناسب با علایق کاربران را تنظیم می کند ، افسردگی و اضطراب را در کودکان ایجاد می کند.

فیس بوک فقط به افراد 13 سال به بالا اجازه ایجاد حساب کاربری می دهد ، اما بلکبرن می گوید این پلتفرم برای جلوگیری از کودکان کوشا نیست. فیس بوک قبل از جلسه رسیدگی اعلام کرد که 600000 حساب افرادی را که به عنوان خردسال شناخته می شوند ، حذف کرده است.

بلکبرن می گوید: “من فکر می کنم اگر شما 600000 حساب بچه هایی داشته باشید که نباید در وهله اول باشند ، مشکلی وجود دارد.”

سناتور گفت فیس بوک قانون حفاظت از اطلاعات آنلاین کودکان را نقض کرده است زیرا هنوز اطلاعات مربوط به آن حساب ها را جمع آوری می کند. طبق قانون ، سیستم عامل هایی مانند فیس بوک باید رضایت والدین را قبل از جمع آوری داده های شخصی کاربران زیر 13 سال دریافت کنند.

بلکبرن گفت که فیس بوک علاقه ای به تغییر سیاست های خود ندارد زیرا معتقد است این امر به سود شرکت لطمه می زند.

[ad_2]