“ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم”: کمبود اردوگاه ، RV ها لیست های انتظار را در دفاتر محلی ایجاد می کنند

ژوئن 8, 2021 by - دسته‌بندی نشده

“ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم”: کمبود اردوگاه ، RV ها لیست های انتظار را در دفاتر محلی ایجاد می کنند


جانسون سیتی ، تنسی (WJHL) – با نزدیک شدن به اوج فصل کمپینگ ، ممکن است لازم باشد کسانی که امیدوار به خرید RV جدید هستند به لیست انتظار بپیوندند.

دفاتر محلی RV مبهوت می شوند زیرا تقاضا برای یک کمپور از عرضه بیشتر است. فروشندگان Tri-Cities می گویند که مشکلات موجود در زنجیره تامین ملی باعث می شود سهام آنها به طور قابل توجهی کمتر باشد.

لری استوور ، بنیانگذار A&L RV Sales ، گفت: “من 40 سال است که این کار را انجام می دهم. و این بسیار شگفت انگیز است. ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم.”

Stover با مشاهده هفت مکان فروشنده در چندین ایالت ، اکنون حدود شش ماه است که متوجه کمبود شده است. وی می گوید خریداران برای اردوگاه ها سپرده گذاری می کنند که حتی هنوز ساخته نشده اند. اگر خریدار در ماه ژوئن برای خرید کمپر حرکت کند ، ممکن است تا ماه اوت در دسترس نباشد.

استوور گفت: “من نمی دانم که در حال حاضر چه تعداد در لیست انتظار خود داریم.”

به طور معمول ، مکان A&L جانسون سیتی حدود 100 اردوگاه اردوگاهی را در زمین خود به فروش می رساند ، اما در حال حاضر تنها حدود 30 مکان وجود دارد. استور گفت که بیشتر آنها قبلاً فروخته شده اند.

تقاضا برای وسایل نقلیه تفریحی در فضای باز در سال 2020 شروع به رشد کرد ، پس از همه گیری همه مردم بسیاری را در جستجوی ماجراهای از راه دور اجتماعی و دفاتر سیار برای کار از راه دور ترک کرد.

استوور گفت: “بسیاری از افراد در اردوگاه های خود از خانه کار می کنند و در سراسر کشور هستند.”

استوور گفت که نمایندگی وی مجبور شد برای موجودی محدود با دیگران رقابت کند. تولیدکنندگان به آرامی قطعات مختلف مورد نیاز برای ساخت RV را تولید می کنند. استور شنیده است که کمبود لاستیک ممکن است مورد بعدی باشد.

“این کار با تهویه مطبوع شروع شده است. هیچ کس RV بدون کولر نمی خواهد … فقط از یک چیز به چیز دیگر رشد می کند ، که به نظر می رسد نمی تواند آن را به موقع تهیه کند یا تجهیزات مورد نیاز ما را به دست آورد.”

اعم از مسافران جدید یا استفاده شده ، Crowder RV Center آنها را با سرعت بی سابقه ای به فروش می رساند.

مدیرعامل جیمی رابرتز گفت: “محصولات جدید ما در کمتر از 48 ساعت به فروش می رسند.”

رابرتز گفت: کمبود نیروی کار در کارخانه های تولیدی نیز به مشکلات گسترده عرضه کمک کرده است. او واحد هایی را در پاییز سال 2020 سفارش داد که هنوز از تولید کنندگان به دست آنها نرسیده است.

“ما در واقع افرادی داریم که پیشاپیش خرید می کنند و می دانند که به زودی اردو نخواهند گرفت ، اما ما فقط به آنها اطمینان می دهیم که امسال امسال اردوگاه خود را بدست می آورند. بنابراین در واقع انتظار یک بازی برای بسیاری از افراد است ، ” او گفت.

رابرتز گفت: Crowder RV Center به طور معمول 50-70 محصول دیگر برای فروش خواهد داشت

با افزایش هزینه های تولید ، قیمت کمپر نیز افزایش می یابد. رابرتز گفت که آنها طی یک سال گذشته سه یا چهار افزایش قیمت داشته اند.

اما پس از یک بیماری همه گیر که مردم را در خانه نگه می دارد ، بسیاری از اردوگاه ها مایل به سرمایه گذاری برای لذت بردن از شرایط عالی در فضای باز هستند. رابرتز گفت ، درخواست خدمات به اردوگاه های موجود نیز در حال افزایش است ، زیرا مالکان متوجه می شوند که ممکن است مجبور شوند آنها را بیشتر در میان مشکلات تأمین نگه دارند.

رابرتز معتقد است تقاضا حداقل برای چند سال دیگر از عرضه فراتر خواهد رفت.

وی گفت: “مردم شروع به درک هرچه بیشتر مهمانی های دیگر می کنند ، که این یک مسئله ملی است. و اگر چیزی را که دوست دارند ببینند ، بهتر است با آن ادامه دهند.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *