مدارس کارتر کانتی پروتکل های برنامه های افتتاحیه 2021-2022 را با ماسک های اختیاری منتشر می کنند

جولای 28, 2021 by - دسته‌بندی نشده

مدارس کارتر کانتی پروتکل های برنامه های افتتاحیه 2021-2022 را با ماسک های اختیاری منتشر می کنندCARTI CURTY ، تنسی (WJHL) – مدارس در شهرستان کارتر می گوید ماسک ها در آغاز سال تحصیلی 2021-2021 اختیاری خواهند بود.

روز چهارشنبه ، CCS صورتجلسه برنامه افتتاحیه خود را برای سال تحصیلی آینده منتشر کرد. طبق پروتکل منطقه ، دانش آموزان ملزم به استفاده از ماسک در کلاس درس یا اتوبوس نیستند.

CCS قصد دارد مدرسه را شروع کند ، بدون نیاز به ماسک. ما به نظارت بر سلامت خود ادامه می دهیم و ممکن است نیاز به تغییر برنامه های فعلی خود داشته باشیم. با این حال ، در حال حاضر ، ما از دانش آموزان یا کارمندان نیازی به ماسک زدن در طول سال تحصیلی آینده در کلاس یا اتوبوس نخواهیم داشت. در صورت تمایل دانش آموزان و کارکنان می توانند از ماسک استفاده کنند ، اما این یک الزام نخواهد بود.

مدارس شهرستان کارتر

این پروتکل همچنین بیان می کند که آزمایش های دما قبل از مدرسه انجام نمی شود ، اما والدین باید بر سلامت فرزند خود نظارت داشته و در صورت بیماری به هر نحوی او را در خانه نگه دارند.

CCS همچنین اظهار داشت که هیچ محدودیتی برای حضور در مسابقات ورزشی در طول سال تحصیلی وجود نخواهد داشت. همچنین تماشاگران ملزم به استفاده از ماسک نیستند.

در این پروتکل همچنین آمده است که قرنطینه دانش آموزان امسال به طرق مختلف صورت می گیرد.

سال آینده رویکرد متعادل تری نسبت به قرنطینه دانش آموزان خواهیم داشت. اگر دانش آموزی در كنار كودكی كه آزمایش مثبت داده است ، به طور خودكار مجبور به رفتن به خانه نخواهیم شد. ما سعی خواهیم کرد قبل از اعزام هر کودک به خانه ، میزان واقعی مواجهه را تعیین کنیم. ما در مورد پرونده های خود باز و شفاف خواهیم بود ، اما تعداد پرونده های روزانه را اختصاص نمی دهیم. در صورت دریافت یک مورد تأیید شده در کلاس درس فرزندشان ، به والدین / سرپرستان اطلاع داده می شود تا بتوانند علائم مربوط به COVID را کنترل کنند.

دانش آموزان با آزمون مثبت طبق دستورالعمل وزارت بهداشت تنسی لازم است در خانه بمانند.

مدارس شهرستان کارتر

دانشجویان CCS همچنین به وعده های غذایی کافه تریا باز خواهند گشت. برخی از گزینه های سلف سرویس محدود خواهند بود.

برای خواندن پروتکل باز کردن کامل ، روی آن کلیک کنید اینجا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *