همسر مقام سابق ایالتی کشته شده توسط راننده مست درخواست خودداری از آزادی زودهنگام مقصر را آغاز می کند

جولای 27, 2021 by - دسته‌بندی نشده


KINGSPORT ، تنسی (WJHL) – برای بیش از هفت سال ، خانواده تنسی سابق مایک لاک سه دادخواست را آغاز کرده اند ، همه با یک هدف: نگه داشتن راننده مست که عزیز خود را کشته است پشت میله های زندان.

در سال 2014 ، نماینده لاک در امتداد جاده ای در Colonial Heights توسط جیمز هام جونیور که در حال مستی در حال رانندگی بود کشته شد. برای سومین بار ، هام می خواهد آزاد شود و برای سومین بار ، خانواده لاک توزیع دادخواست برای جلوگیری از این

“این در واقع سومین کاربردی است که من انجام داده ام. او هر سال دوم ، در حدود شش تا هشت ماه پس از صدور حکم ، در آزادی مشروط است ، او خواستار یک دادخواست جدید شد. و در آن زمان ، این فقط باعث شد که من فکر کنم ،” چه باید انجام می دهم؟ تا مطمئن شوم او زمانی را که به او داده شده تحمل می کند؟ بنابراین دبی لاک ، بیوه مایک لاک ، به کانال خبری 11 گفت:

در سال 2019 ، او دادخواست خود را ارائه داد دیجیتال همچنین.

“مایک یک رهبر بزرگ جامعه بود. او پدر فوق العاده ای بود. شوهر عالی و تأمین کننده خوبی برای ما بود. جیمز هام خودخواه بود ، وقتی سوار ماشین شد و فقط مایک را کشت فقط به خودش فکر می کرد. او بسیاری دیگر از مردم را تهدید کرد او گفت: “شب و او می تواند بگوید که اکنون متاسف است. من فکر می کنم که او متاسف است زیرا او را گرفتار کرده اند.

او امیدوار است که حداقل 5000 امضا برای دادخواست خود دریافت کند.

“امیدوارم این بار به دلیل تغییر شبکه های اجتماعی و نحوه ارتباط مردم با آن ، به آن نزدیکتر شده باشم. در سال گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است. بنابراین ، این یک تجربه زمانی متفاوت بود. و اگر فقط بتوانم بگویم داستان من ، در بیشتر موارد آنها می دانند كه مایك چه شخصیتی بود و بیشترین تمایل را برای امضای آنها دارند. بسیاری از مردم می گویند ، “من برای شما یك دادخواست می گیرم و برای شما امضایی می گیرم.” و از این بابت خدا را شكر می كنم . لاک گفت: “منظورم این است که من در طول فست فست در خیابان ها قدم زدم و ، می دانید که اکثر آنها امضا کردند.”

او امیدوار است برای شوهرش عدالت را به دست آورد.

باشگاهی که اعضای آن می گویند هیچ کس نمی خواهد در آن شرکت کند ، یک رفیق عزادار از لاک حمایت کرد.

جوان بری نامه ای به هیئت آزادی مشروط نوشت و خواستار رد آزادی مشروط جیمز هام شد.

دختر جون بری ، جونیا ، در سال 2004 کشته شد. وی با ارسال نامه ای به هیئت مشروط خواستار رد مشروط شدن حام شد.

بری گفت: “مهم نیست که چه مدت در زندان است ، قربانی هرگز به اندازه کافی کافی ندارد ، آنها فرصتی دیگر برای بازگشت پیدا نمی کنند.” “می دانید ، ما هر روز زندگی خود را از دست می دهیم ، عزیزانمان را از دست می دهیم ، زندگی به جنایتی بی هدف منتقل می شود ، می دانید ، جنایتی بی هدف. و نه تنها ما آن را از دست می دهیم ، بلکه ما همیشه غمگین هستیم ، ما هراس داریم که هر روز برآورده نمی شود. “

زنان خواهان حمایت عمومی هستند ، خصوصاً از کسانی که مایک لاک را می شناسند.

لاک گفت: “دوستانی از مایک وجود دارند که وقتی به خانه می آیند ، هنوز روی صندلی مورد علاقه خود نمی نشینند.”

وقتی از او س askedال شد که چگونه احساس می کند قاتل شوهرش می خواهد دوباره آزاد شود ، لاک فقط یک پاسخ دارد:

“تلخ. عصبانی. نفرت انگیز. خیلی درد می کند. هر بار ، برای خودم و خانواده دیگر قربانیانی که باید از این طریق عبور کنند. این فقط زخم را باز می کند و هر بار که نمک به آن ریخته می شود ، اما اگر من او گفت: “او این کار را نمی کند. مثل اینکه او برنده شد و من این کار را می کنم تا جایی که چیزی باقی نماند که او نتواند انجام دهد.”

هام برای دادرسی آزادی مشروط در 5 آگوست در مقابل قاضی حاضر خواهد شد. لاک به کانال خبری 11 گفت که او در عمل حضور خواهد داشت ، اما او و اعضای خانواده اش شخصاً در دادگاه در بلومویل حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *