والدین مدارس شهر Kingsport با راه اندازی طوماری خواستار فرصت یادگیری مجازی می شوند

سپتامبر 7, 2021 by - دسته‌بندی نشده

والدین مدارس شهر Kingsport با راه اندازی طوماری خواستار فرصت یادگیری مجازی می شوند

[ad_1]

کینگ اسپورت ، تنسی (WJHL) – برخی از والدین در والدین شهر کینگزپورت از منطقه می خواهند که آنها را رد کند ، اما استفاده از ماسک را ممنوع می کند. آنها می خواهند ولسوالی به آنها این فرصت را بدهد که فرزندان خود را به خاطر آموزش مجازی از مدرسه خارج کنند.

سال گذشته ، والدین این فرصت را داشتند که فرزندان خود را به آموزش مجازی بفرستند. دانش آموزان امسال می توانند عملاً فقط در صورت قرنطینه تحصیل کنند ، اما این فقط از طریق بوم و هدایا است. گزینه کاملاً مجازی در دسترس نیست.

حالا ، آه دادخواست Change.org از منطقه می خواهد دوباره گزینه ای کاملاً مجازی را انتخاب کند. در این طومار آمده است که گزینه مجازی محیط مدرسه ایمن تری را ایجاد می کند و آرامش خاطر خانواده ها را با دانش آموزان و افرادی که در معرض علائم شدید COVID-19 هستند ، فراهم می کند.

در این طومار باید یادگیری مجازی توسط معلمان Kingsport انجام شود ، نه توسط شخص ثالث.

لیسی رابینسون دارای دو دانش آموز در مدارس کینگزپورت ، یک دانشجوی سال اول در دبستان اندرو جانسون و یک دانشجوی سال دوم در دبیرستان دابینز-بنت است. کلاس اول ابتدایی او دارای نقص ایمنی است.

هر دو در سال گذشته در کلاس های مجازی ثبت نام کردند ، اما امسال بدون این فرصت هر دو به مدرسه باز می گردند. رابینسون گفت که این به خانواده او کمک کرد.

رابینسون می گوید: “این امر به کاهش برخی از اضطراب ها و استرس هایی که خانواده ما احساس می کردند او را به موقعیت نامعلومی می رساند ، کمک کرد.”

شش روز پس از سال تحصیلی ، تست کرونای دخترش مثبت شد. او می خواست که منطقه اقدامات بیشتری برای کاهش شیوع ویروس انجام دهد ، به ویژه برای افرادی که نقص ایمنی دارند. این امر به والدین این امکان را می دهد که فرزندان خود را از مدرسه خصوصی رها کنند.

رابینسون می گوید: “باید به همه فرصت داد.” “ما می دانیم که این بهترین راه برای یادگیری نیست ، اما یک راه برای یادگیری است.”

او گفت که کار مدرسه دخترش در دوران قرنطینه قرنطینه بسیار متفاوت از آموزش مجازی سال گذشته بود. کار قرنطینه آسان بود ، در حالی که آموزش مجازی چالش برانگیزتر بود.

رابینسون گفت که قصد دارد این دادخواست را امضا کند. او معتقد است که با توجه به شیوع بالای گزینه دلتا ، افراد بیشتری می توانند از این اقدام حمایت کنند.

او گفت که همان انتخاب والدین برای والدین در برابر ماسک زدن فرزندان خود باید به والدینی داده شود که خواهان آموزش مجازی برای فرزندان خود هستند.

رابینسون گفت: “هیچ انتخابی از والدین در این زمینه وجود ندارد.” “به ما گفته شد که این را دارید.”

مدارس شهر کینگزپورت در مورد این درخواست اظهار نظر نکردند.

[ad_2]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *