پروژه هنری هوم ، با هدف تکمیل در تابستان 2022 انجام شد.

اکتبر 7, 2021 by - دسته‌بندی نشده

پروژه هنری هوم ، با هدف تکمیل در تابستان 2022 انجام شد.

[ad_1]

جانسون سیتی ، تنسی (WJHL) – ممکن است کمی دیرتر از زمان مقرر باشد ، اما پیشرفت در این زمینه همچنان ادامه دارد “هنری رئیس” پروژه ای در مرکز شهر جانسون سیتی

شین آبراهام ، رئیس شرکت های جهانی می گوید: “این یک روند جالب و کاملاً یادگیرنده بود ، اما ما به آن افتخار می کنیم و از آن لذت می بریم.”

ابراهیم روز چهارشنبه به کانال 11 خبر گفت که این پروژه به طور کامل در دست ساخت است.

“ما به تازگی بازسازی آزبست ، اشیاء و نمایشی را به پایان رسانده ایم[lition] در ساختمان قدیمی Hands-On و ساختمان قدیمی JC Penney ، “ابراهیم گفت.

احیای بخشی از شهر که در آن بزرگ شده بود برای ابراهیم هیجان انگیز بود ، اما این کار آسانی نبود.

او گفت: “این شبیه ساخت و ساز جدید نیست.” “شما مراحل بازسازی و تخریب را پشت سر می گذارید و گاهی اوقات آنچه در استخوان های این ساختمانهای قدیمی دارید آن چیزی نیست که فکر می کردید داشته اید و آنچه در اطراف آن طراحی کرده اید.”

با این حال ، پنج مورد از آپارتمان های زیر شیروانی برنامه ریزی شده ساخته و اشغال شده است. 29 واحد باقیمانده در حال شکل گیری هستند ، اما احتمالاً تا 9 ماه دیگر آماده نیستند.

ابراهیم گفت: “ما در مورد شروع تابستان که وارد فصل موبایل می شود فکر می کنیم.” “بنابراین اواخر بهار ، اوایل تابستان.”

تجارت جدید وجود ندارد هرچند باید خیلی منتظر باشیم ابراهیم تأیید کرد که آنها در حال ساخت دو ساختمان در سطح پایین ساختمان قدیمی Hands-On هستند تا بتوانند یک جفت مشاغل جدید را در خود جای دهند که در 60 روز آینده افتتاح می شود.

ابراهیم گفت: “حتی در تمام ماه های سخت تر همه گیری ، هنوز فعالیت زیادی وجود داشت.” “مردم می خواهند در مرکز باشند ، مردم واقعاً از پارک های طبقه پایین و سایر مشاغل مختلف ، فروشندگان و چیزهای دیگر لذت می برند.”

نوار ناخن و لوسیون Vibes یکی از مشاغلی است که در حال حاضر در طبقه همکف پروژه هستند آرایشگاه نیوا و Flashback Heatبه مالک جنیفر پارکر از چشم انداز ادامه رشد در خیابان اصلی هیجان زده است.

او گفت: “این محیط بسیار خلاق و متنوع است و سیستم پشتیبانی در مرکز فوق العاده است.” “هر کسب و کاری در اینجا پشتیبانی می شود و شما نمی توانید مکان بهتری را درخواست کنید.”

دیانا کانتلر از دفتر توسعه شهر جانسون به کانال خبری 11 گفت که مزایای افزایش ساکنان و مشاغل محلی در مرکز توسط کل جامعه احساس خواهد شد.

[ad_2]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *