چندین وب سایت پس از وقفه گسترده در شرکت Cloud Fastly از کار افتادند

ژوئن 8, 2021 by - دسته‌بندی نشده

چندین وب سایت پس از وقفه گسترده در شرکت Cloud Fastly از کار افتادندلندن (AP) – تعدادی از وب سایت ها به دنبال قطع گسترده آشکار شرکت خدمات ابری Fastly ، روز سه شنبه در دسترس نبودند.

دسترسی به دهها وب سایت پربازدید ، از جمله نیویورک تایمز ، CNN ، Twitch ، Reddit و صفحه اصلی دولت انگلستان ، امکان پذیر نیست.

مرکز مستقر در سانفرانسیسکو کمی قبل از 1000 دلار مشکل را تأیید کرد. وی در به روزرسانی های مکرر وب سایت خود ، گفت که “همچنان به بررسی مشکل می پردازد.”

بازدیدکنندگانی که سعی در دسترسی به CNN.com داشتند پیامی دریافت کردند که می گفت: “خطای سریع: دامنه ناشناخته: cnn.com.” تلاش برای دسترسی به وب سایت Financial Times پیامی مشابه بازدید از نیویورک تایمز و سایت مذکور را به دولت انگلیس نشان داد. پیام “خطای 503 سرویس غیرقابل دسترس” را همراه با خط “سرور حافظه پنهان وارنیش” برگرداند ، این یک فناوری است که به سرعت در حال ارتقا است.

Down Detector ، که خاموشی های اینترنت را ردیابی می کند ، گفت: “گزارش ها نشان می دهد که ممکن است یک قطعی سریع به سرعت رخ دهد که می تواند خدمات شما را تحت تأثیر قرار دهد.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *