چک های اعتبار مالیاتی کودک: این تاریخ هایی است که سازمان امور مالیاتی قصد دارد پرداخت ها را ارسال کند

ژوئن 10, 2021 by - دسته‌بندی نشده

چک های اعتبار مالیاتی کودک: این تاریخ هایی است که سازمان امور مالیاتی قصد دارد پرداخت ها را ارسال کند(NEXSTAR) – با بهبود اقتصاد و محل کار گزارش شده در سراسر کشور ، علائم کمی از وجود دارد چهارم بررسی محرک به زودی حساب بانکی خود را بزنید. اما میلیون ها والدین آمریکایی از ماه آینده چک یا سپرده منظم از سازمان امور مالیاتی دریافت می کنند. اکنون تاریخ مشخصی را می دانیم که سرویس درآمد داخلی انتظار دارد برای پرداخت اعتبار مالیات کودک ارسال کند.

اوایل این هفته سازمان امور مالیاتی اعلامیه ها را از طریق پست ارسال می کند به حدود 38 میلیون والدی که به آنها اطلاع می دهند که باید در تاریخ 15 ژوئیه یا بعد از آن پرداخت شود. در گذشته بایگانی ها وام را در زمان مالیات به صورت یکجا می پذیرفتند.

طرح امداد و نجات ایالات متحده که اوایل سال جاری تصویب شد ، حداکثر اعتبار مالیاتی موجود برای کودکان را به 3600 دلار برای کودکان زیر 6 سال و 3000 دلار برای هر کودک برای کودکان بین 6 تا 17 سال افزایش داد. همچنین چارچوبی برای پیش پرداخت بخشی از این وجوه در شش ماه آخر سال 2021 از طریق سازمان امور مالیاتی ایجاد می کند. طبق منابع فدرال ، تقریباً 39 میلیون خانوار ماه آینده “بدون نیاز به اقدامات بعدی” دریافت چک را آغاز می کنند.

سازمان امور مالیاتی می گوید این پرداخت ها برای پانزدهم هر ماه برنامه ریزی می شود ، مگر اینکه آن تاریخ یک روز تعطیل یا تعطیلات فدرال باشد. این بدان معنی است که این شش تاریخی است که انتظار داریم امسال بیرون بیایند:

15 جولای
13 آگوست
15 سپتامبر
15 اکتبر
15 نوامبر
15 دسامبر

IRS ماه گذشته در بیانیه مطبوعاتی گفت: “خانوارهایی که بیش از 65 میلیون کودک دارند ، ماهانه CTC از طریق سپرده مستقیم ، چک کاغذی یا کارت بدهی دریافت می کنند.”

شش پرداخت نیمی از خسارت پیشنهادی سال را پوشش می دهد. این بدان معناست که بیشتر والدین یک کودک تنها در سنین 6 تا 17 سال چک 250 دلار در ماه را مشاهده می کنند. والدین کاملاً واجد شرایط کودک زیر 6 سال از هر بازرسی 300 دلار دریافت می کنند.

بقیه نیز مانند سنوات گذشته در هنگام ثبت مالیات به حساب آنها واریز می شود. پرداخت ها کاملاً قابل استرداد است ، به این معنی که افراد حتی می توانند از والدینی که مالیات بدهی ندارند نیز برخوردار شوند.

افزایش پرداخت ها برای افرادی که درآمد بالاتری دارند ، از جمله والدینی که به طور مشترک بیش از 150،000 دلار درخواست می کنند ، حذف خواهد شد.

ماشین حساب پرداخت اعتبار مالیاتی کودکان

برای محاسبه میزان پرداختی شما به صورت دوره ای برای پرداخت اعتبار مالیات کودک از ژوئیه 202 ، از ماشین حساب زیر استفاده کنید.1

اگر می خواهید غرامت کامل را در زمان مالیات دریافت کنید نه ماهانه ، سازمان امور مالیاتی تاریخ دیگری را باید در خاطر داشته باشید. آژانس می گوید تا 1 جولای ابزاری را منتشر می کند که به شما امکان می دهد از پرداخت ماهانه به نفع وام صرف نظر کنید. این پورتال در صفحه پیش پرداخت مالیات کودک IRS.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *