BrightRidge از مزرعه خورشیدی جدیدی در واشنگتن تنسی رونمایی کرد.

ژوئن 9, 2021 by - دسته‌بندی نشده

BrightRidge از مزرعه خورشیدی جدیدی در واشنگتن تنسی رونمایی کرد.جونزبورو ، تنسی. (WJHL) شرکت برق BrightRidge ساخت دومین مزرعه خورشیدی خود را در واشنگتن تنسی آغاز کرده است. هدف این است که تأثیر مستقیمی بر دانش آموزان در مدارس محلی بگذارد.

رهبران جامعه روز سه شنبه برای حفاری فضا در سایت آینده مزرعه خورشیدی جمع شدند ، که برای کاهش هزینه ها و حمایت از توسعه اقتصادی ، انرژی پاک تولید می کند.

جف دایكس ، مدیر عامل شرکت BrightRidge گفت: “ما می خواهیم اول باشیم. ما می خواهیم افرادی كه به دنبال این بخش از ایالت هستند وقتی كه می خواهند نمونه ای از كجا خود را بروند.”

25000 صفحه خورشیدی مدارس محلی را در شهرستانهای اطراف که علاقه مند به جبران برخی از نیازهای برق خود با منابع انرژی پاک تر هستند ، تأمین می کند. این شامل دانشگاه ایالتی تنسی شرقی می شود.

دایكس گفت: “این به همه می رسد. خواه مالیات دهندگان باشند یا روزانه درگیر مدارس باشند. این راهی بود كه ما گفتیم ، بیایید با چیزی ارتباط برقرار كنیم كه تمام جامعه را لمس كند.”

پولی که شرکت انرژی از طریق برق ارزان تر و ابتکاری پس انداز می کند ، برای برنامه ریزی برای مدارس محلی اهدا می شود.

BrightRidge با Silicon Ranch ، یک شرکت ملی خورشیدی که میلیون ها دلار در مزرعه سرمایه گذاری می کند ، همکاری کرده است.

مت كیسبر ، بنیانگذار و رئیس Silicon Ranch گفت: “این نه تنها از منابع تجدید پذیر به صورت محلی برق تولید می كند ، بلكه به اقتصاد نیز كمك می كند.” “ما امیدواریم که این ابزاری باشد که به تلاش ها و اولویت های این جامعه در جذب مشاغل در پایتخت و ایجاد منطقه خدمات BrightRidge به بهترین شکل در کشور کمک کند.”

Silicon Ranch همچنین مطالبی را برای کلاسهای محلی فراهم می کند تا در مورد جمع آوری خورشید و توزیع انرژی آموزش دهد

این اولین پروژه در دست ساخت تحت برنامه انعطاف پذیری تولید نسل جدید دره تنسی است که هدف آن تشویق شرکت های انرژی محلی برای توسعه امکانات تولید توزیع شده جدید مانند مزارع خورشیدی است.

ایمی اج ، مدیر روابط مشتری منطقه شرقی به TVA گفت: “من نمی توانم به اندازه کافی از آنها بخاطر آوردن انرژی تجدیدپذیر بیشتر به دره تشکر کنم. این یک لحظه حساس است.”

این مزرعه به افتخار رالف مارتین فقید ، مدیر سابق شرکت انرژی محلی ، به نام مزرعه خورشیدی مارتین نامگذاری خواهد شد.

جنی بروک ، کمیسیونر جانسون سیتی گفت: “من فکر می کنم او فقط خوشحال خواهد شد اگر بداند سالهای طولانی حضورش در هیئت مدیره جانسون سیتی ، هیئت مدیره برایت ریج و دارایی هایش به این جامعه ارزش افزوده است.”

رهبران می گویند سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی شرق تنسی را به قرن آینده می رساند.

“دیانا هرشبرگر” نماینده کنگره گفت: “این برای سالهای آینده تأثیرگذار خواهد بود. امیدواریم این تنها چیزی نباشد ، این فقط آغاز کار است.”

ساخت مزرعه خورشیدی باید تا پایان سال 2021 به پایان برسد.

BrightRidge یک مزرعه خورشیدی موجود دارد که در تلفورد ، تنسی واقع شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *